bohem giyim tarzlari
2018 Sonbahar - Kış

Kendi modanızı sizlerde kış ayları içerisinde de yaratacaksınız ve kış mevsimine uygun giyinerek, her zaman her mevsimde olduğu gibi bu mevsimde de çok şık ve güzel görünmeyi kendinizce başarmış olabileceksiniz. Aşağıda toplamda 10 farklı madde de sizlere kışın şık görünmenin farklı yollarını anlatmaya çalıştık.

Kırmızıyı hayatınıza katın. İş kıyafetlerinizde şıklığı yanınıza getirebilecek olan en güzel renk kırmızıdır. Günün her vaktinde de kırmızı ile harikalar yaratacağınız gibi, şık bir kış mevsimine uygun kırmızı ceket ile kombin yapabilirsiniz.

bohem giyim tarzlari
bohem giyim tarzlari

Bohem tarza var mısınız? Hem tüylü hem de şişme olan mont ya da kabanlarınızda kışın şıklığa damga vurabilirsiniz. Bu taz şekilde hem şık olabilir hem de sıradışı bir görüntü yaratarak harika bir görünüm içerisinde kalitenizi koruyabilirsiniz.

Çiçekli giyinmeyi sevin. Çiçekli kıyafetlerden tutun da leopara, plise – asimetriğe kadar.. Harikalar yaratabileceğiniz modasever biri olarak güzel bir şıklığı kendinizce yaratın istiyoruz.

Zamansız kumaşlardan moda yaratın. Silüet görünümünüz feminen olduğu kadar, 2017 2018 sonbahar kış koleksiyonları içerisinde zamansız bir kıyafet ile harikalar yaratmak elinizin altındadır.

Gücünüzü ve özgürlüğünüzü yansıtın. 2018 yılı kış koleksiyonuna baktığımızda, gömlekler biraz daha ön plana çıkacak gibi duruyor. Bu da 90lı yılları bizlere hatırlatıyor. Bununla birlikte Geometrik desenli detaylarla beraber gömleklerde şık bir tasarım farkını ortaya koyarak, güzelliğinizi yansıtabilirsiniz.

Işıltılı görünmek için kolyeler… Olmazsa olmazlardan olduğu gibi dilek anlamını taşıyacak olan bu yıldızlı kolyeler beraber sade ve kolye uçlarında ki renklerle boynunuzda harikalar yaratabileceğinizi unutmayın.

Ekoselere hazır olun. Bu kış sezonunda 90lara dönlecek ve de tasarımlar içerisinde ekose tasarımlar gerçekten çokça karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Küpelerde geometrik etkiler… Özel bir şekilde siz de kare, altıgen ya da üçgen gibi birbirinden farklı geometrik şekillere sahip kulaklarınızda ki küpelerle daha bir farklı tarzınızı yansıtabileceksiniz.

parlak ayakkabılar
parlak ayakkabılar

Şık olmak adına Şişme deri ve parlak alüminyum ayakkabılar… Bu kış yine olmazsa olmazlardan olacak olan şişkin deride ki ayakkabılar, kış koleksiyonunda ayakkabıseverleri bekleyecek diyoruz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kadin blazer ceket modelleri
2018 Sonbahar - Kış
Blazer ceket seçimi ve Blazer ceket kombin önerileri

Moda denildiğinde kadınlarının başının tacıdır blazer ceketler. Neden derseniz çok kolay kombinlenir, neredeyse her şeyle eşleşir ve her mekanda kullanabileceğiniz kadar şık, bir o kadar da spor parçalardandır. Peki, adını ‘blaze’ yani ışıldamak kökünden alan bu moda unsurları nasıl seçilmeli ve kombilenmeli gelin hep birlikte bir göz atalım. Öncelikle blazerler …

sonbahar giyim önerileri
2018 Sonbahar - Kış
Sonbahar giyim önerileri 2018

Hem yaz hem de kışlık kıyafetlerinizi harmanlayarak güzel bir kombin çıkartmaya var mısınız? Çok güzel kombinler yaparak sizlerde kendinizce harikalar yaratabilirsiniz. Kendiniz için giyim seçenekleriyle beraber, Sonbahar giyim önerileri biz kadınlar için mühimdir. Normal giyinerek sadece kıyafetleriniz arasında kombin yaparak şık olmayı siz de başarabileceksiniz. Bu konuda aşağıda ki alt …