sonbahar giyim önerileri
2018 Sonbahar - Kış

Hem yaz hem de kışlık kıyafetlerinizi harmanlayarak güzel bir kombin çıkartmaya var mısınız? Çok güzel kombinler yaparak sizlerde kendinizce harikalar yaratabilirsiniz. Kendiniz için giyim seçenekleriyle beraber, Sonbahar giyim önerileri biz kadınlar için mühimdir. Normal giyinerek sadece kıyafetleriniz arasında kombin yaparak şık olmayı siz de başarabileceksiniz. Bu konuda aşağıda ki alt başlıklarımızı inceleyebilir, okuyabilirsiniz.

Sonbahar Giyim Önerileri

sonbahar giyim önerileri
sonbahar giyim önerileri

Üst Üste Kıyafet Deniyoruz

Birden fazla kıyafetinizi renk ve modeline göre uyum sağladıktan sonra giymeyi deneyebilirsiniz. Bu konuda kalın bir giyim olacağı için önerimiz direkt olarak uzun boylu kadınların denemesi olacaktır. Kalın ve üst üste giyinmek, normal boyunuza göre daha kısa gösterir sizleri. İşte bu sebeple önerimiz uzun boylu kadınların giyim tarzını bu şekilde değiştirebilecek olmalıdır.

Uzun Ceketlerinizi Gardıroplardan Çıkartın

Boyunuzun normalden daha uzun olmasını isterseniz, siz de uzun ceketler deneyebilirsiniz. Birçok ünlü yıldızların bu tüyoyu bildiği ve buna göre giyindiklerini biliyor muydunuz? Uzun ceket giyerek uzun görünmeyi başarabiliyorlar. Siz de görüntünüzde hem klasik hem de modern bir görünüm yakalamak isterseniz, uzun ceketleri deneyebilirsiniz.

Kısa Topuklu Ayakkabılardan Vazgeçmeyin

Ayakkabılar, tarzlarınızı net bir şekilde ortaya koyma konusunda olmazsa olmaz olduğunu unutmayalım. Bu konuda da kısa topuklu ayakkabılar deneyimiyle beraber kış aylarında yürüyüşünüzü rahat yapacağınız kadar az da olsa boyunuzun farklılaşmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra zor yürüyüşlerinizde de sorun çıkartmadan yürümenizi sağlayacaktır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kadin blazer ceket modelleri
2018 Sonbahar - Kış
Blazer ceket seçimi ve Blazer ceket kombin önerileri

Moda denildiğinde kadınlarının başının tacıdır blazer ceketler. Neden derseniz çok kolay kombinlenir, neredeyse her şeyle eşleşir ve her mekanda kullanabileceğiniz kadar şık, bir o kadar da spor parçalardandır. Peki, adını ‘blaze’ yani ışıldamak kökünden alan bu moda unsurları nasıl seçilmeli ve kombilenmeli gelin hep birlikte bir göz atalım. Öncelikle blazerler …

bohem giyim tarzlari
2018 Sonbahar - Kış
Kışın şık giyinmenin 10 yolu

Kendi modanızı sizlerde kış ayları içerisinde de yaratacaksınız ve kış mevsimine uygun giyinerek, her zaman her mevsimde olduğu gibi bu mevsimde de çok şık ve güzel görünmeyi kendinizce başarmış olabileceksiniz. Aşağıda toplamda 10 farklı madde de sizlere kışın şık görünmenin farklı yollarını anlatmaya çalıştık. Kırmızıyı hayatınıza katın. İş kıyafetlerinizde şıklığı yanınıza …