kadin aksesuar secimi onerileri
Aksesuar Seçimi

Gün geçmiyor ki yaşadığımız yerde ki avm lerde ya da merkezlerde ihtişamlı accesoriez mağazaları açılmasın. İçeri girdiğinizde tüm aksesuarlar var gücüyle sizi kendine çekerken göz alıcılığı, görkemliliği ve haşmetiyle gözlerinizi kamaştırır. Peki, aksesuar seçerken nelere dikkat ediyoruz? Doğruyu söylemek gerekirse ışıltısıyla bizi bizden alan, görseliyle bizleri büyüleyenleri tercih ediyoruz çoğu zaman. Peki ya seçtiğimiz aksesuarların şekli şemali dışında dikkat etmemiz gereken şeyler yok mu? Elbette ki var.

Aksesuar Seçerken de Vücut Proporsiyonu Önemli

Belki halk arasında ‘hükümet gibi kadın’ diye tabir ettiğimiz iri kıyım bir kadınsınız. Belki etine dolgun balıketindesiniz. Ya da tam Türk lokumu dediğimiz cinsten minyon bir bayansınız. O halde siz bunlardan hangisiyseniz gittiğiniz aksesuar mağazasında sizin için uygun olan bijuteri unsurları mutlaka farklıdır.

kadin aksesuar secimi onerileri
kadin aksesuar secimi onerileri

İri Cüsseli Bayanlar Nasıl Takılar Takmalı?

İri boncukları, büyük detayları olan, kalın, geniş heybetli görünümlü, büyüteçle bakıldığında değil de uzaktan bakıldığında rahatlıklar seçilebilecek olan takılar tam size göre.

Söz gelimi; Geometrik çizimlerdeki takılar, büyük inci kolyeler, iri sarkıtlı küpeler, maxi bileklikler, uzun ve görkemli zincir kolye ve büyük broşlarda sizler için uygun.

Minyon Bayanlar Hangi Takılardan Takmalı?

Küçük detaylı takılardan uzun olmayan ve iri olmayan zincirler suyolu kolyeler – bileklikler, tek taş küpeler, etnik detaylı mikro büyüklükte takılar, minik taşlı – küçük boncuklu aksesuarlar sizin için uygun olacaktır.

Sade, kübik formda deri takılar, deri bileklikler yine sizin için tasarlanmış diyebiliriz. Küpe takarken fazla sarkıtlı olanlardan kullanmamalısınız. Aksi takdirde bu tarz küpeler boyunuza aykırı efektler yaratır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kadin blazer ceket modelleri
2018 Sonbahar - Kış
Blazer ceket seçimi ve Blazer ceket kombin önerileri

Moda denildiğinde kadınlarının başının tacıdır blazer ceketler. Neden derseniz çok kolay kombinlenir, neredeyse her şeyle eşleşir ve her mekanda kullanabileceğiniz kadar şık, bir o kadar da spor parçalardandır. Peki, adını ‘blaze’ yani ışıldamak kökünden alan bu moda unsurları nasıl seçilmeli ve kombilenmeli gelin hep birlikte bir göz atalım. Öncelikle blazerler …